budowa domu

Chcesz budować dom całoroczny lub letniskowy, rozbudować istniejący budynek lub po prostu dobudować dodatkowe piętro? Przedstawiamy ofertę dla Ciebie!

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych projektantów jesteśmy w stanie każdemu inwestorowi przygotować indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie potrzeby oraz wymagania techniczne. Pod uwagę brane są wówczas takie czynniki jak ukształtowanie terenu na działce, funkcjonalność budynku i możliwości finansowe samego inwestora.

Dostosowujemy projekt do INDYWIDUALNYCH potrzeb i życzeń klienta, dostarczając inwestorowi wymarzony dom spełniający jego oczekiwania.

Budując z FRAME HOUSE .....

Oszczędzasz pieniądze – dzięki sprawdzonym technologiom i materiałom wszystkie przegrody mają bardzo dobre parametry termiczne, co skutkuje zmniejszeniem o 50% zapotrzebowania na energię i obniżeniem kosztów eksploatacji budynku.

Płacisz po - Podpisana umowa gwarantuje Ci, iż będziesz płacił nam PO zakończeniu poszczególnego etapu budowy. Dzięki temu czujesz się pewnie i bezpiecznie.

Zyskujesz czas – dzięki wykorzystaniu prefabrykowanych konstrukcji i znacznej eliminacji procesów mokrych skracamy czas budowy domu nawet do 3 miesięcy, gwarantując jednocześnie wieloletnią trwałość.

Otrzymujesz gwarancję – jakość wykonania potwierdzamy badaniami  kamerą termowizyjną i certyfikatem wystawionym przez Centrum Poszanowania Energii potwierdzającym wszystkie parametry termiczne budynku oraz poziom zapotrzebowania na energię.

Masz Bezpieczeństwo – dzięki wykwalifikowanej kadrze projektantów i inżynierów wykonującej wszystkie działania za Ciebie w oparciu o wypracowane rozwiązania, wieloletnie doświadczenie poparte licznymi realizacjami w kraju i za granicą nie musisz martwić się brakiem czasu czy wiedzy.

Nie ryzykujesz – dzięki jasno sformułowanej umowie masz pewność, że uzyskasz najlepszy współczynnik ceny do parametrów jakościowych i możliwości, dostępne środki finansowe zostaną wykorzystane w 100%, a Ty zyskasz dom w określonej cenie, czasie i jakości.